Tekeningen: Yvonne Reichert † en Leo Achterbergh, Son en Breugel

WELKOM OP DE SITE
VAN DE HEEMKUNDEKRING SON EN BREUGEL

Volg ons ook op Facebook en Twitter:

Webmaster van deze site is Dick van Hattum, e-mail: webmaster@hkksonenbreugel.nl

*** Laatst bijgewerkt op 11-12-2017 ***

Het boek 'SON en BREUGEL 1960-1970, tien woelige jaren beschreven en verbeeld' is verschenen.
Klik HIER voor meer informatie.

 


BEGUNSTIGERS VAN DE HEEMKUNDEKRING


-- Advocatenkantoor Mol -- Nieuwstraat 18b, 5691 AC Son en Breugel, tel. 0499-477226, info@advocatenkantoormol.nl
-- Basten Woninginrichting --
Wilhelminalaan 3A-B, 5691 AX Son en Breugel, tel. 0499-471292
-- Bergmans Jeanshouse -- Nieuwstraat 4, 5691 AC Son en Breugel, tel. 0499-460738
-- Bloemsierkunst 'Le Soleil' -- Markt 5, 5691 AR Son en Breugel, tel. 0499-472231
-- Van den Boogaard & Smulders Accountancy -- Molenakkerstraat 94, 5421 BP Gemert, tel. 0492-361341
-- Café Restaurant 'De Zwaan' -- Markt 9, 5691 AR Son en Breugel, tel. 0499-471286
-- Cooijmans Optiek -- Dommelstraat 11, 5691 AS Son en Breugel, tel. 0499-471091
-- Dagvoorziening De SteenUijl -- De Kuilen 3A, 5694 NM Son en Breugel
-- Decor Son -- Ekkersrijt 1214 Son en Breugel, tel. 0499-483333
-- O.M.E. Eijsbouts, oud-huisarts -- Wilhelminalaan 25, 5691 AX Son en Breugel
-- Weekblad 'FORUM' -- Australiëlaan 16, 5691 JL Son en Breugel, tel. 0499-375654, janburgers@iae.nl
-- Kruijswijk Makelaardij -- Nieuwstraat 39, 5691 AB Son en Breugel, tel. 0499-472572
-- MBI Beton B.V. -- Taylorweg 10, 5466 AE Veghel, tel. 0413-349400
-- De Vries & Heezemans, advocaten -- Weegschaalstraat 3, 5632 CW Eindhoven, tel. 040-2163888
info@vh-advocaten.nl
http://www.vh-advocaten.nl
-- Van der Heijden Bouw -- Mercuriusstraat 6, 5694 TB Son en Breugel, tel. 06-41218662, rvdheijden@gmail.com
-- Tandartsenpraktijk D.C.M. van den Bol -- Boslaan 6a, 5691 CW Son en Breugel, tel. 0499-472539
-- Verleg Schilderwerken -- Satijnvlinderlaan 18, 5691 RT Son en Breugel. Tel. 0499-477785


Links naar interessante sites

Mooi Son en Breugel: http://www.mooisonenbreugel.nl
Het virtuele Bagelaarmuseum: http://www.bagelaar.nl
Wandkunst: http://www.helpwandkunstopsporen.nl
Reliwiki: http://reliwiki.nl
Graftombe: http://www.graftombe.nl
 Historische Vereniging Brabant: http://www.hvbrabant.nl
Regionaal Historisch Centrum Eindhoven: http://www.rhc-eindhoven.nl
Brabants Heem: http://www.brabantsheem.nl
Brabants Historisch Informatie Centrum: http://www.bhic.nl
Erfgoedhuis Noord-Brabant: http://www.erfgoedbrabant.nl/
Monumentenwacht Brabant: http://www.monumentenwachtbrabant.nl
FamilySearch Internet Genealogy Service: http://www.familysearch.org
Ancestry Genealogy Site: http://www.ancestry.com/
Omroep Brabant: http://www.omroepbrabant.nl
Nederlandse Genealogische Vereniging: http://www.ngv.nl
Website 'De Sonse Bergen': http://www.sonsebergen.webklik.nl
Bibliotheek Dommeldal: http://www.bibliotheekdommeldal.nl
Openingstijden musea: https://www.openingstijden.nl/Musea/


OOOO